شیرآلات حمام

تولید کنندگان شیرآلات حمام

شیرآلات KWC

شیرآلات حمام KWC

شیرآلات قهرمان

شیرآلات حمام قهرمان

شیرآلات راسان

شیرآلات حمام راسان

شیرآلات اخوان

شیرآلات حمام اخوان

شیرآلات شودر

شیرآلات حمام شودر

شیرآلات حمام

شیرآلات حمام و دستشویی فقط کاربری تنظیم میزان آب و شستشو را ندارد، بلکه از المان های دکوراسیونی محسوب می شود و باید منطبق با سبک دکوراسیون داخلی و سلیقه افراد انتخاب شود.

کیفیت و زیبایی شیرآلات حمام برای افرادی که همیشه به جزئیات دقت دارند مهم است و سعی دارند هماهنگی آن ها با سایر عناصر دکوراسیونی خانه، لوازم و اکسسوری ها را رعایت کنند.

شیرآلات دستشویی از بخش های تأسیساتی قابل توجه است و باید دارای ظاهر زیبا و متناسب با دکوراسیون منزل داشته باشند.

برای انتخاب مناسب باید شیرآلات با جنس و سبک دکوراسیون حمام و دستشویی منطبق باشد.

این شیرآلات به چند دسته شیرآلات لوکس یا آنتیک و شیرآلات مدرن دسته بندی می شوند که هرکدام قیمت، جنس و کیفیت خاص خود را دارند.

شیرآلات لوکس حمام

شیرآلات لوکس حمام یا آنتیک در فضای حمام و سرویس های بهداشتی براساس سلیقه افراد و سبک دکوراسیون سنتی یا کلاسیک انتخاب می شود و دارای نوستالژیک خاصی است.

شیرآلات لوکس حمام با مدل هایی مانند سرشیرهای برجسته که انگشتان میان آنها قرار می گیرند یا رنگ های برنجی و مدل بازشو می تواند به دکوراسیون حمام جلوه خاصی ببخشد.

شیرآلات مدرن هم طرفداران خاص خود را دارند و معمولا طراحی داخلی خانه با سبک مدرن می تواند با مدل های مینیمالیستی و اشکال هندسی خاص جایگاه خوبی را در فضای دکوراسیون داخلی خانه داشته باشد.

در برخی خانه ها طراحان و دکوراتیوها از ترکیب دو سبک استفاده کرده و با خلاقیت جالب نمونه هایی زیبا از شیرآلات مدرن و کلاسیک را برای تکمیل زیبایی دکوراسیون دستشویی و حمام منزل به نمایش می گذارند.

شیرآلات حمام خارجی

شیرآلات حمام خارجی با روکش های متفاوت رنگ های خاصی داشته و هارمونی خوبی برای سبک های متداول معماری خواهند داشت.

شیرآلات مسی نمونه زیبایی است که با سبک های صحرایی، توسکانی و روستایی همخوانی و تناسب دارد.

قیمت شیرآلات حمام خارجی براین اساس قیمت های متفاوتی دارند، هرچند قیمت شاخص خوبی برای سنجش میزان دوام و عمر شیرآلات محسوب نمی شود.

این شیرآلات با رنگ سفید که از جنس چینی هستند دارای قیمت بالاتری نسبت به شیرآلات فلزی هستند، اما معمولا دوام و مقاومت آنها کمتر است.

این شیرآلات خارجی به لحاظ کاربری مانند شیرآلات معمولی هستند و دارای انواع اهرمی، چرخشی، چشمی، هوشمند و .. هستند و براساس سبک دکوراسیون و سلیفه افراد انتخاب می شوند.

تفاوت مهم شیرآلات خارجی با انواع قدیمی در رنگ و جنس روکش آنهاست که باعث می شود زیبایی خاص و منحصربه فرد داشته باشند.

تنها کارایی و کیفیت شیرآلات نیست که امروزه مورد توجه قرار می گیرد، بلکه زیبایی آن نیز برای افراد بسیار مهم است و نمای ظاهری مهمترین پارامتر انتخاب و خرید آنهاست.

چون شیرآلات همراه با روشویی و کابینت لوازم دکوراتیو حمام و سرویس بهداشتی هستند که در نگاه اول به چشم می آیند.

شیرآلات توکار حمام

شیرآلات دوش توکار حمام بسیار شیک و جذاب هستند. مکانیزم این نوع شیرآلات یعنی کارتریج، دایورتور و سایر اتصالات آن درون دیوار تعبیه می شود.

تنها بخشی که روی دیوار دیده می شود، پنل کنترل جریان آب و سردوش علم است. شیرآلات حمام توکار فضایی مینیمال و مدرن ایجاد می کند که در سرویس های حمام کوچک بسیار کاربردی است.

نصب شیرآلات توکار، باید قبل از پایان کاشی کاری و سایر ظریف کاری های دیوار حمام انجام شود.

به دلیل دردسر زیاد تعمیرات شیرآلات توکار بعد از پایان نصب، کیفیت این مدل ها اهمیت بسیار زیادی دارد.

برای استفاده کودکان یا سالمندان از دوش حمام باید قابلیت تنظیم دما و فشار آب راحت باشد و شیرآلات اهرمی حمام مناسب ترین انتخاب هستند.

کار با شیرآلات اهرمی آسان تر است چون از نظر فنی کیفیت بالاتری داشته، دارای کارتریج سرامیکی هستند و شامل دو دیسک سرامیکی کاملا پولیش شده هستند که روی هم می لغزند.

لغزش این دو سطح در شیر حمام اهرمی روی هم جریان آن را با باز و بسته کردن مسیر آب کنترل می کند.

شیرآلات دوش اهرمی دوام بیشتری دارند و احتمال چکه آب را نیز کاهش می دهند.

با توجه به نوسان های بازار، جهت اطلاع از قیمت دقیق و سفارش محصولات با کارشناسان ما در پرشین پایپ در تماس باشید.

021-91005252

021-91005757