بست لوله

تولید کنندگان بست لوله

بستیران

بستیران

پلی ران

پلی ران اتصال

سوپرفیکس

سوپرفیکس

نیوفلکس

نیوفلکس

نیوفلکس

گروه صنعتی وحید

بست لوله

بست لوله یا نگهدارنده لوله نوعی محافظ برای لوله های معلق یا برای لوله های افقی و عمودی که در مجاورت سطح قرار دارند، محسوب می شود.

این محصول برای این به کار می رود که تمام لوله ها به صورت ایمن ثابت باشند و برای هر گونه حرکت یا انبساط لوله ای که ممکن است رخ دهد، ضروری است.

این محصول در لوله کشی خانه ها، گرمایش و کار الکتریکی اتصالات ساده ای به شمار می رود که در بسیاری از پروژه های تاسیساتی مورد استفاده قرار می گیرد.

بست لوله برای مهار کردن لوله های عایق بندی شده و عایق بندی نشده و کنترل و محدود کردن حرکت و همچنین برای تنظیم عمودی در سیستم های رایزری طراحی می شوند.

این محصول براکت های دایره ای یا نیم دایره ای هستند که گاهی شامل یک بست فنری است و اطراف کانال، کابل یا لوله نصب می شوند.

بست به هر دیواره یا سطحی که لوله در امتداد آن در حال اجرا باشد یا به طور مستقیم یا از طریق یک براکت آویزان، پیچ و مهره می شود تا لوله به طور محکم در محیط نگه داشته شود.

انواع بست لوله

انواع بست لوله شامل ساختار، جنس و اندازه های متفاوتی است و دارای کاربری های متفاوتی می باشد.

انواع بست ازجمله بست فلزی عایق دار P-CLIP، بست لوله پلی آمید D-Clip و بست آبرانیل دارای ویژگی ها و روش های نصب متفاوت است.

قیمت بست لوله

قیمت بست لوله اعم از روکش دار و بدون روکش دیواری پایه دار سقفی آویز ( رگلاژی ) جوشی تی بست معمولی براساس کیفیت، جنس و ساختار متفاوت است.

عوامل زیادی از جمله سایز نیز روی قیمت بست تاثیر دارد. بست پایه دار بدون روکش یا با روکش عایق از جنس PVC و  EPDM می باشد.

روکش EPDM عایق حرارتی و برودتی، عایق صداگیر و مقاوم در برابر نور خورشید دارای ویژگی است که می تواند روی قیمت بست موثر باشد.

قیمت بست به همراه پایه پلی اتیلن و قابلیت تحمل دما از دمای ۳۰- الی ۱۵۰+ درجه سانتیگراد متفاوت است.

کاربری بست پایه دار که مناسب نصب انواع لوله های فلزی، پلی اتیلن، مسی، استنلس استیل، کابل و …. در صنایع ساختمانی و تاسیساتی است.

بست فلزی عایق دار P-CLIP

ویژگی های بست فلزی عایق دار P-CLIP این است که دارای ساختار ورق فلزی فرم P و نوار پليمری است. جنس ورق گالوانيزه گرم + نوار پی وی سی مشکی است.

بست فلزی عایق دار P-CLIP در برابر تنش و لرزش مقاوم بوده، دارای استحکام و گيرايي مناسب لوله، عدم انتشار آتش، کاهش صدای ناشی از لرزش لوله است.

مقاومت حرارتی 5- الی 90 درجه سانتيگراد و مقاومت بالا در مقابل خوردگی برای نوع گالوانيزه از ویژگی های این بست است و برای انواع لوله ها و بستن انواع کابل کاربرد دارد.

بست لوله پلی آمید D-Clip

بست پلی آمید D-Clip برای نصب کليه لوله های خرطومی غیرفلزی (پلی آمید) روی سطوح مختلف کاربرد دارد.

از ویژگی های بست لوله خرطومی پلی آمید D-Clip می توان به جنس پلی آميد بدون هالوژن اشاره کرد.

بست پلی آمید D-Clip دارای مقاومت بالا در برابر تنش و لرزش، استحکام و گیرایی مناسب لوله، عدم انتشار آتش، کاهش صدای ناشی از لرزش لوله است.

این بست مقاومت حرارتی: 40- الی 150 درجه سانتيگراد و در زمان کوتاه تا 160 درجه سانتيگراد و مقاومت بالا در مقابل خوردگی دارد.

بست آبرانیل

بست آبرانیل برای نصب لوله های فلزی و غیرفلزی در تاسیسات لوله کشی الکتریکی و آب بست های چند سایزی کاربرد دارد و یکی از بهترین نمونه بست های تولید شده است .

بست آبرانیل در تیپ های ABM و ABT موجود است و کاربرد آن همراه با انواع پیچ های موجود در بازار و پیچ های تولید اختصاصی برای تخصصی تر کردن مصرف فراهم کرده است.

پیچ ها یا نگهدارنده ها برای این نوع بست پیچ پلاک های جدید با تیپ Tacomax و نگهدارنده Insermax به همراه پیچ های تیپ TF هستند و این بست با انواع پیچ های موجود دربازار استفاده می شود.

ویژگی بست آبرانیل Abranyl

سرعت نصب بالا در سه گام؛ ثابت کردن، شلیک کردن و فشار دادن لوله ویژگی بست آبرانیل Abranyl به شمار می رود.

بست آبرانیل Abranyl ایمنی در نصب داشته، با تفنگ میخکوب گازی از دریل کردن و جاسازی رولپلاگ های دیواری جلوگیری می شود.

انعطاف پذیری و نصب حداقل 3سایز لوله و کابل برای کاربردهای برقی، تهویه مطبوع، آب و گاز ویژگی بست آبرانیل Abranyl است.

جنس پلی آمید 6 بهینه شده با الاستومر و مقاومت حرارتی حداکثر 25- تا 110 درجه سانتیگراد، به صورت دائم 10- الی 90 و مقاومت در برابر رطوبت در بست آبرانیل Abranyl  قابل توجه است.

بست ویکتالیک

بست ویکتالیک یک قطعه مکانیکی برای اتصال لوله ها به یکدیگر است.

وجه تمایز بست ویکتالیک در صنایع مختلف استفاده از یک واشر پلاستیکی مخصوص برای آب بندی به صورت خاص می باشد.

این محصول یکی از پرمصرف ترین و پرکاربردترین نوع اتصالات لوله است که در صنعت شیرین سازی آب کاربرد زیادی دارد.

یکی از مزیت های بست ویکتالیک باز و بسته شدن آسان در کنار ایمنی بالای آنها است.

این محصول با ایجاد انعطاف طولی؛ انبساط و انقباض و ایجاد انعطاف مفصلی؛ حرکت چپ، راست و پایین، بالا می تواند فضای موجود بین دو اتصال کانکتور بین بوشن ویکتالیک از یک طرف و کانکتور وصل از طرف دیگر  کاربرد دارد.

با توجه به نوسان های بازار، جهت اطلاع از قیمت دقیق و سفارش محصولات با کارشناسان ما در پرشین پایپ در تماس باشید.

021-91005252

021-91005757