شیرآلات آشپزخانه

تولید کنندگان شیرآلات آشپزخانه

شیرآلات KWC

شیرآلات آشپزخانه KWC

شیرآلات قهرمان

شیرآلات آشپزخانه قهرمان

شیرآلات راسان

شیرآلات آشپزخانه راسان

شیرآلات اخوان

شیرآلات آشپزخانه اخوان

شیرآلات شودر

شیرآلات آشپزخانه شودر

شیرآلات آشپزخانه

شیرآلات آشپزخانه یکی ازالمان های تاثیرگذار است که انواع مختلفی دارد مانند شیر ظرفشویی روکابینتی و در این مدل شیر به صورت مستقیم در بالای کانتر نصب می شود نه سینک.

اگر شما یک سینک زیرکابینتی نصب می کنید شیر ظرفشویی در بالای کانتر نصب می شود و در زمان نصب باید بیشتر از عرض یک انگشت زیر شیر فاصله باشد تا نظافت آسان انجام شود.

شیرآلات آشپزخانه مدل ظرفشویی روکابینتی با طرح های مختلف ظاهر بدون درز و شکاف دارد به خصوص برای آشپزخانه های امروزی خیلی مناسب است.

هرچند فضای بالای کانتر را اشغال کرده، آب، گرد و خاک و دوده بین شیر آب و دیوار جمع می شود.

شیرآلات تک اهرمی

یک شیر تک اهرمی به شکل جهت دار می چرخد و معمولا این قابلیت را دارد که با حرکت اهرم به بالا و پایین جریان آب و حرارت با حرکت جانبی اهرم تنظیم شود.

برای نصب شیرآلات آشپزخانه تک اهرمی به یک حفره در بالای کانتر نیاز دارید، برای زمانی که فقط یک دست شما آزاد است این مدل بسیار مناسب و کاربردی است.

این نوع شیرها اغلب از طرح قوس دار برخوردارند که برای شستن قابلمه و ظروف بزرگ در سینک مناسبند و در عین حال دقت تنظیم حرارت آنها کمتر از شیرهای دو اهرمی است.

شیرآلات دو اهرمی

شیرآلات آشپزخانه دو اهرمی معمولا به حداقل سه تا حفره برای نصب احتیاج دارند. مدل ها و طرح های گسترده ای از این نوع شیرآلات وجود دارد و قدرت انتخاب مشتری را بالا می برد.

شیرآلات دو اهرمی برای آب سرد و گرم اهرم جداگانه دارند که تنظیم محسوس تری برای حرارت آب ایجاد می کند و به خوبی تنظیم شدت آب در این نوع شیرهاست.

اگر یکی از اهرم ها نشتی پیدا کند می توان فلکه اون اهرم را ببندید و همچنان از شیرآب استفاده کنید تا اهرمی که نشتی دارد تعمیر شود.

این نوع شیرها به علت اینکه تعویض مستقل شیر و اهرم از لوله کشی را فراهم می کند برای تغییر آسان دکوراسیون بسیار مناسب است.

اما این نوع شیرها برای زمانی که دست های شما پر یا کثیف باشد و می خواهید دو تا اهرم مجزا تنظیم کنید اصلا مناسب نیست.

شیر آب دست آزاد (هندزفری)

در شیر آب دست آزاد (هندزفری) آپشن بزرگ هندزفری با یک سنسور فعال می شود. اهرمی که در کنارش تعبیه شده این امکان به را به شما می دهد که بتونید میزان حرارت و شدت آب را تنظیم کنید.

عملکرد این مدل شیرها با یک سنسور است که تماس کوچکی را دریافت کرده، بعضی مدل ها نیز با حرکت فعال می شوند و فلکه آب را باز می کنند.

این نوع شیرها برای کسانی که درد مفاصل دارند و کودکان خیلی مناسب است چون این نوع شیرهای آب این ویژگی را دارند که به طور اتوماتیک آب را قطع می کنند و در مصرف آب صرفه جویی می شود.

با نصب چنین شیرهایی هرگز آب از سینک آشپزخانه لبریز نمی شود و هیچ راهی برای تنظیم درجه حرارت یا جریان آب از طریق حالت لمسی وجود ندارد.

تنظیم درجه حرارت یا جریان آب باید از طریق دستی انجام شود و بعضی افراد این مورد را دوست ندارند و همچنین این نوع شیرها به تعویض مرتب باتری نیاز دارند تا سنسورشان کار کند.

شیرآلات آشپزخانه مدرن

شیرآلات آشپزخانه مدرن برخلاف مدل های سنتی و مرسوم شیرآلات در چند سال اخیر بسیار محبوبیت دارد و شکل ظاهری آنها مانند سبک های رایج که به صورت لوله ای  هستند، نبوده و سطحی صاف دارند.

ظاهر زیبای این شیرآلات باعث شده تا به راحتی در محیط آشپزخانه های مدرن ترکیب و کاربرد داشته باشد اما می تواند در محیط های دیگر هم بدون آن که برجسته و مشخص باشد ترکیب شود.

مدل استیل ضد زنگ یا طرح شیر آب در انواع فولاد و رنگ نیز در دکوراسیون شیرآلات آشپزخانه مدرن امکان اجرایی شدن را دارد.

با توجه به نوسان های بازار، جهت اطلاع از قیمت دقیق و سفارش محصولات با کارشناسان ما در پرشین پایپ در تماس باشید.

021-91005252

021-91005757