ابزار دقیق کنترلی

تولید کنندگان ابزار دقیق و کنترلی

ویکا (WIKA)

ویکا (WIKA)

پکنز (PAKKENS)

پکنز (PAKKENS)

ابزار دقیق کنترلی

ابزار دقیق کنترلی شامل ابزارآلات حفاظتی و کنترلی است که در طراحی سیستم تاسیساتی اهمیت بسیار زیادی دارند و بدون آن ها نمی توان کار لوله کشی صنعتی و خدماتی را انجام داد.

این ابزارها شامل انواع ابزار کنترلی، واشر و گسکت، پیچ و مهره گالوانیزه، متعلقات لوله کشی، نوار و پرایمر  می شود.

هر کدام از این ابزارها دارای تنوع زیادی هستند و برای انجام کار خاصی در لوله کشی به کار می روند.

ابزار کنترلی برای کنترل فشار، ارتفاع مایعات، حرارت و دبی استفاده می شوند و از مهمترین اجزای ابزار دقیق و متعلقات لوله کشی هستند.

پیچ ومهره های گالوانیزه با استفاده از فلنج لوله ها را به یکدیگر متصل کرده و یکی از روش های مطمئن اتصال است.

واشر و گسکت یکی از پر کاربردترین ابزار لوله کشی هستند که فضاهای خالی بین فلنج ها رو پر کرده، لوله ها با استفاده از آنها آب بندی می شوند.

قیمت ابزار دقیق

قیمت این ابزارها با توجه به نوع ابزار مورد نظر، برند سازنده و کیفیت ساخت آن ها تعیین می شود.

مانند خمیر و کنف، چسب پلیکا، نوار و پرایمر از جمله متعلقات لوله کشی هستند، که در اکثر جعبه های ابزار وجود دارند و بیشتر برای  آب بندی و عایق کردن لوله ها استفاده می شود.

در حال حاضر برندهای مختلفی وجود دارد که قیمت ابزار دقیق کنترلی را تعیین می کنند، ازجمله ساخت ایران، ام تی، پکنز، کلینگر، ساخت چیت، ویکا، آلتن و اعتماد.

با توجه به انتخاب برندهای معتبر و پرفروش موجود در بازار برای دریافت قیمت این ابزارها می توان اقدام کرد و از کیفیت بالا و مرغوبیت محصولات استفاده کرد.

خرید ابزار دقیق کنترلی 

استفاده مناسب از ابزار دقیق کنترلی در تاسیسات ساختمان، یک امر ضروری است و در کوتاه ترین زمان نسبت به لوله کشی ساختمان می توان اقدام کرد.

خرید این ابزارها مانند هر چیز دیگری با کیفیت و قیمت های متفاوت در بازار انجام می شوند و کارخانه های مختلف ایرانی و خارجی با برندهای متفاوت این ابزار را تولید می کنند.

خرید این ابزارها با کیفیت خوب مزیت هایی دارد، از قبیل سهولت کار برای فرد لوله کش، انجام سریع تر لوله کشی و صرفه جویی در زمان و به اتمام رسیدن کار در بهترین حالت ممکن بدون آسیب زدن به لوله ها.

خرید این ابزارها باید بر اساس جنس، کیفیت و میزان آسیب پذیری لوله مورد مصرف باشد، چون ابزار مخصوصی برای هر نوع  لوله وجود دارد که تکنسین لوله کش با استفاده از ابزار متفاوت و متناسب با نوع لوله کار می کند.

اگر خرید این ابزارها با دقت انجام شود، در اجرای سیستم لوله کشی ساختمان موفقیت و سلامت در پروژه محسوب شده است.

در مورد خرید ابزار دقیق کنترلی باید توجه داشت که ابزار به کار برده شده، نباید غیر استاندارد باشد چون در این صورت، مثلا رزوه لوله کج شده و کل کارایی لوله مختل می شود یا مشکلات بعدی در بهره برداری را موجب می شود.

با توجه به نوسان های بازار، جهت اطلاع از قیمت دقیق و سفارش محصولات با کارشناسان ما در پرشین پایپ در تماس باشید.

021-91005252

021-91005757